Diodes Inc. ZXMS82120S14P-13
Power Switch ICs - Power Distribution High Side IntelliFET SO-14EP TR 2.5K
IHS
Datasheet34 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2023-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. ZXMS82120S14P-13 fournies par ses distributeurs.
Power Load Distribution Switch IC, High Side, 2 Channels, 28 V, 2.5 A, 100 Milliohms, 14 Pins, SOIC-EP