Diodes Inc. SBRT6U20LP-7
Diode Super Barrier Rectifier 20V 6A Automotive 8-Pin UDFN EP T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. SBRT6U20LP-7.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
Introduction Date2015-03-19
Pièces détachées
DIODE, SCHOTTKY BARRIER, VR 60V, IF 10A, PKG TO-277A, VF 0.55V, CJ 560PF, TJ +150DEGC
STMicroelectronicsSTPS15L60CB-TR
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 7.5A, 60V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 7A, 50V V(RRM), Silicon, TO-277A
Diodes Inc.SBR15U100CTL-13
Diode Super Barrier Rectifier 100V 15A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 7A, 60V V(RRM), Silicon, TO-277A
STMicroelectronicsSTPS745G-TR
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 7.5A, 45V V(RRM), Silicon
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. SBRT6U20LP-7 fournies par ses distributeurs.
Rectifier Diode, Avalanche, 1 Phase, 1 Element, 6A, 20V V(RRM), Silicon
Schottky Diodes & Rectifiers 20Vrrm SBR Schottky 6A 0.45Vf 0.25mA
TRENCH SUPER BARRIER RECTIFIER, 20V