Diodes Inc. SBR10U150CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 150V 10A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. SBR10U150CTFP.
Newark
Datasheet5 pagesIl y a 13 ans
element14 APAC
Diodes Inc SCT
Future Electronics
iiiC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.08%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2007-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Diodes Inc.SBR10U200CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 200V 10A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Diodes Inc.SBR20150CTFP
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 150V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Diodes Inc.SBR20150CT
Diode Super Barrier Rectifier 150V 20A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
STMicroelectronicsSTPS20H100CFP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
STMicroelectronicsSTPS10150CFP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 5A, 150V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 5A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. SBR10U150CTFP fournies par ses distributeurs.
10 A SUPER BARRIER RECTIFIER Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 5A, 150V V(RRM), Silicon, TO-220AB
SBR10U150CT Series 150 V 10 A Through Hole Super Barrier Rectifier - ITO-220AB
SUPER B RECTIFIER ITO-220AB 10A 150V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 150V; Forward Current If(AV): 10A; Diode Configuration: Dual Common Cathode; Forward Voltage VF Max: 880mV; Reverse Recovery Time trr Max: -; Forward
Diode, Switching, 10A, 150V, Ito-220Ab; Configuración De Diodo:Cátodo Común Doble; Tensión Inversa Repetitiva Vrrm, Máx.:150V; Corriente Directa If(Av):10A; Tensión Directa Vf Máx.:880Mv; Corriente Directa Transitoria Ifsm Máx.:150A |Diodes Inc. SBR10U150CTFP