Diodes Inc. MMBZ5250BW-7-F
Zener Diode, 20V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. MMBZ5250BW-7-F
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. MMBZ5250BW-7-F.
HQonline
Datasheet5 pagesIl y a 12 ans
Diodes Inc SCT
DigiKey
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-22.29%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Diodes Inc.MMBZ5248BW-7-F
Zener Diode Single 18V 5% 21Ohm 200mW 3-Pin SOT-323 T/R / DIODE ZENER 18V 200MW SOT323
Diodes Inc.MMBZ5245BW-7-F
MMBZ5245BW Series 15 V ±5% 200 mW Surface Mount Zener Diode - SOT-323-3
Diodes Inc.BZX84C20W-7-F
Diode Zener Single 20V 6% 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. MMBZ5250BW-7-F fournies par ses distributeurs.
MMBZ5250 Series 20 V ±5% 200 mW Surface Mount Zener Diode - SOT-323
Zener Diode Single 20V 5% 25Ohm 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Zener Diode, 20V V(Z), 5%, 0.2W, Silicon, Unidirectional