Diodes Inc. DZ23C30-7-F
Diode Zener Dual Common Cathode 30V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. DZ23C30-7-F.
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-78.17%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Diode Zener Single 30V 5% 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
Diodes Inc.AZ23C30-7-F
Diode Zener Dual Common Anode 30V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Single 27 V ±5 % 300 mW Surface Mount Small Signal Zener Diode - SOT-23
Diodes Inc.DZ23C33-7-F
DZ23C33 Series 300 mW 33 V Dual Surface Mount Zener Diode - SOT-23
Diodes Inc.AZ23C39-7-F
AZ23C39 Series 39V 300mW 100nA Dual Common Anode Zener Diode Array SOT-23-3
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. DZ23C30-7-F fournies par ses distributeurs.
Zener Diode, 30V V(Z), 6.67%, 0.3W, Silicon, Unidirectional
300mW SURFACE MOUNT POWER ZENER DIODE, 6.67%, 0.1µA
Diodes Inc SCT
Diode - Zener Single 300MW 30V
DIODE ZENER ARRAY 30V SOT-23-3
5% 100nA 30V 80¦¸ 300mW 1 SOT-23-3 2.9mm*2.4mm*1mm