Diodes Inc. DMTH6004SCTBQ-13
Trans MOSFET N-CH 60V 100A Automotive AEC-Q101 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 7 ans
Diodes Inc SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.70%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-11-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
N-Channel PowerTrench® MOSFET, 60 V, 110 A, 2.7 mΩ