Diodes Inc. DMP3105LVT-7
Mosfet, P-Ch, 30V, 3.1A, Tsot-26 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DMP3105LVT-7
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. DMP3105LVT-7.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 7 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Diodes Inc SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.59%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
P-Channel Power Mosfet, -30V, -5A, 59M/Reel Rohs Compliant: Yes |Onsemi CPH6341-TL-W
Diodes Inc.DMP3050LVT-7
DMP3050LVT: 30 V 50 mOhm P-Channel Enhancement Mode Mosfet - TSOT-26
Diodes Inc.DMG6602SVTQ-7
Transistor MOSFET Array N-CH/P-CH 30V 3.4A 6-Pin TSOT-26 T/R
P-Channel Power MOSFET, -30V, -6A, 43mΩ
Diodes Inc.DMP3065LVT-7
DMP Series 30 V 42 mOhm 1.6 W SMT P-Channel Enhancement Mode Mosfet - TSOT-26
Single P-Channel Power MOSFET, -30V, -3A, 169mΩ
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. DMP3105LVT-7 fournies par ses distributeurs.
Power MOSFET, P Channel, 30 V, 3.1 A, 0.065 ohm, TSOT-26, Surface Mount
1.15W(Ta) 12V 1.5V@ 250¦ÌA 19.8nC@ 10 V 1P 30V 75m¦¸@ 4.2A,10V 3.1A 839pF@15V TSOT-26
Trans MOSFET P-CH 30V 3.9A Automotive 6-Pin TSOT-26 T/R
MOSFET MOSFET BVDSS: 31V-40 TSOT23,3K
P-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET, 30V VDS, 12±V VGS
Diodes Inc SCT
Small Signal Field-Effect Transistor, 3.1A I(D), 30V, 1-Element, P-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET