Diodes Inc. DMN3005LK3-13
Trans MOSFET N-CH 30V 22A 3-Pin(2+Tab) TO-252 T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. DMN3005LK3-13.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 13 ans
_legacy Avnet
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-10-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PowerTrench® MOSFET, N-Channel, 30V, 94A, 4.7mΩ
SI7129DN-T1-GE3 P-CHANNEL MOSFET TRANSISTOR, 11.5 A, 30 V, 8-PIN POWERPAK 1212
Diodes Inc.DMP3010LK3-13
Single P-Channel 30 V 10.2 mOhm 59.2 nC 3.4 W Silicon SMT Mosfet - TO-252-3
Diodes Inc.DMP3010LK3Q-13
Trans MOSFET P-CH 30V 17A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Diodes Inc.ZXMN3A04KTC
N-Channel 30 V 0.02 Ohm Power MOSFET SMT - TO-252-3
Trans MOSFET N-CH 25V 11.5A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. DMN3005LK3-13 fournies par ses distributeurs.
MOSFET N-Ch FET VDSS 30V VGSS 20V PD 1.68W
N-CH 30V 14,5A 2,5mOhm TO252-3L RoHSconf
Power Field-Effect Transistor, 14.5A I(D), 30V, 0.0065ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252