Diodes Inc. DMG301NU-13
Trans MOSFET N-CH 25V 0.26A Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. DMG301NU-13.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 11 ans
TME
Diodes Inc SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-14.62%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Diodes Inc.DMN63D8L-7
Mosfet, N-Ch, 30V, 0.35A, Sot-23 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DMN63D8L-7
Diodes Inc.DMN63D8L-13
MOSFET N-CH 30V 350MA SOT23-3 / N-Channel 30 V 350mA (Ta) 350mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3
Diodes Inc.DMP32D4S-13
P-Channel 30 V 2.4 Ohm 1.2 nC SMT Enhancement Mode Mosfet - SOT-23
Transistor: N-MOSFET; unipolar; 30V; 5.3A; 27ohm; 1.3W; -55+150 deg.C; SMD; SOT23
Transistor MOSFET N-Ch. 20V 6,3A 1,3W 0,021Ohm SOT23 IRLML6244TRPBF
Single P-Channel 20 V 54 mOhm 6.9 nC HEXFET® Power Mosfet - SOT-23
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. DMG301NU-13 fournies par ses distributeurs.
320mW(Ta) 8V 1.1V@ 250¦ÌA 0.36nC@ 4.5 V 1N 25V 4¦¸@ 400mA,4.5V 260mA 27.9pF@10V SOT-23-3
Mosfet, N-Ch, 25V, 0.26A, Sot-23 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DMG301NU-13
DMG301NU Series 25 V 260 mA N-Channel Enhancement Mode Mosfet - SOT-23-3
MOSFET, N-CH, 25V, 0.26A, SOT-23; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:260mA; Drain Source Voltage Vds:25V; On Resistance Rds(on):4ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs:4.5V; Threshold Voltage Vgs:1.1V; Pow