Digi International XB3-24AUT
ZigBee RF Module, IEEE 802.15.4, 2.4GHz to 2.4835GHz, I2C, SPI, UART, U.FL Connector
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-22.77%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCambodia
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A992.C
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8517.62.00.90
Introduction Date2021-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Digi International XB3-24AUT fournies par ses distributeurs.
ZIGBEE MOD, 250KBPS, 2.4GHZ, 2.1 TO 3.6V ROHS COMPLIANT: YES
XBee3 PRO - 2.4 GHz, 802.15.4, U.FL Antenna, TH