Vishay CP000527R00JB143
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 27ohm, 11.619V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CP000527R00JB143.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Introduction Date2006-01-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP3-1623795-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 27ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW5J27RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 27ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCB5JB25R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J27RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 27ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP5-1879350-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 27ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 27ohm, 1000V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CP000527R00JB143 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 27 Ohm 5% 5W ±300ppm/°C Ceramic AXL Thru-Hole Bulk
RES 27 OHM 5W 5% AXIAL
CP-5-3 27 5% B14