Infineon CY25200FZXC
Programmable PLL Clock Synthesizer Single 3MHz to 200MHz 16-Pin TSSOP
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Infineon CY25200FZXC.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 28 ans
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2004-09-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Clock Generator, 3.3 V, Crystal to 25 MHz, 100 MHz, 125 MHz and 200 MHz Dual HCSL/LVDS
Renesas280PGLF
Programmable PLL Clock Synthesizer Triple 16-Pin TSSOP Tube
Quad HCSL/LVDS Clock Generator, 3.3 V, Crystal to 100 MHz / 200 MHz
Clock Generator, Crystal to 25 MHz, 100 MHz, 125 MHz, 200 MHz, 3.3 V, with Dual HCSL
Silicon LabSL23EP09ZI-1H
Zero Delay PLL Clock Driver Single 10MHz to 220MHz 16-Pin TSSOP Tube
Silicon LabSL2309ZC-1H
Zero Delay PLL Clock Driver Single 10MHz to 140MHz 16-Pin TSSOP Tube
Descriptions
Descriptions de Infineon CY25200FZXC fournies par ses distributeurs.
IC CLOCK GEN PROG 3.3V 16-TSSOP
Clock Generator, 200MHz, CMOS, PDSO16
200 MHz OTHER CLOCK GENERATOR PDSO16
Clock Crystal Fanout Buffer (Distribution) Spread Spectrum Clock Generator 16-TSSOP (0.173 4.40mm Width) e3/e4 clock generator ic 3.3V 200MHz 5mm 0C~70C