Delta Electronics VCUW20161B2R2MS5
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 0805
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Electro Sonic
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCUW20161B2R2MS5 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 2.2UH 1.6A 168 MOHM
IND SMD 2.2UH AUTO GRADE CHOKE