Delta Electronics VCUW20161B1R5MS5
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 0805
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-06-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCUW20161B1R5MS5 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.5UH 1.8A 120 MOHM
IND SMD 1.5UH AUTO GRADE CHOKE