Delta Electronics VCUW053T1R5MS5
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2121
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCUW053T1R5MS5 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.5UH 8A 15.6 MOHM SMD
IND SMD 1.5UH AUTO GRADE CHOKE