Delta Electronics VCMV063T1R0MN2TM
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet8 pagesIl y a 4 ans
Introduction Date2021-04-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCMV063T1R0MN2TM fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1UH 10.4A 11 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH AUTO GRADE CHOKE