Delta Electronics VCMT136E470MN54M
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCMT136E470MN54M fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 47UH 3.8A 104 MOHM SMD
IND SMD 47.0UH AUTO GRADE CHOKE