Delta Electronics VCMT104T3R3MN53M
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4339
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCMT104T3R3MN53M fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 3.3UH 9.9A 11.8 MOHM
IND SMD 3.3UH AUTO GRADE CHOKE