Delta Electronics VCMT063T150MN5TM
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 4 ans
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCMT063T150MN5TM fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 15UH 2.9A 110 MOHM SMD
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE