Delta Electronics VCMI136E150MN54M
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
Fiches techniques et documents
Upverter
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-09-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCMI136E150MN54M fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 15UH 8.3A 25 MOHM SMD
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE