Delta Electronics VCHA105D680MS6P
Fixed Ind 68UH 3A 152 Mohm SMD
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCHA105D680MS6P fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 68UH 3A 152 MOHM SMD