Delta Electronics VCHA054T2R2MS6
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 5 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.25%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCHA054T2R2MS6 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 2.2UH 6.2A 24 MOHM SMD
IND SMD 2.2UH AUTO GRADE CHOKE