Delta Electronics VCHA054T100MS6
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 5 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-09-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VCHA054T100MS6 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 10UH 2.9A 92.4 MOHM
IND SMD 10.0UH AUTO GRADE CHOKE