Delta Electronics VAMV1009AA150MM2
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4036
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 4 ans
Upverter
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics VAMV1009AA150MM2 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 15UH 4A 40.8 MOHM SMD
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE