Delta Electronics TLM1211F-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 15%, 2 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comTLM1211F-15105KBulk
Master ElectronicsTLM1211F-15105K
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet1 pageIl y a 5 ans
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics TLM1211F-151 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 150NH 77A 370 MOHM SMD