Delta Electronics TLM117513F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 15%, 2 Element, SMD, 4330
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet1 pageIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics TLM117513F-121 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 120NH 80A 0.105 MOHM