Delta Electronics TLM107515F-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 15%, 2 Element, SMD, 3930
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comTLM107515F-15104950Bulk
Master ElectronicsTLM107515F-15104950
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics TLM107515F-151 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 150NH 33A 0.15 MOHM