Delta Electronics SDEM25201T100MS
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics SDEM25201T100MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 10UH 950MA 689MOHM SMD
FIXED IND 10UH 850MA 0.689OHM SM