Delta Electronics HTEP32251B1R0MIR
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1210
Fiches techniques et documents
Master Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics HTEP32251B1R0MIR fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1UH 5A 21 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH HOT PRESSED CHOKE