Delta Electronics HMS0864B-4R7
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, SMD, 3029
IHS
Datasheet1 pageIl y a 4 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics HMS0864B-4R7 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 4.7UH 6.7A 17 MOHM SMD
IND SMD 4.7UH ASSEMBLY CHOKE