Delta Electronics HMQ2818-6R8
General Purpose Inductor, 6.8uH, 10%, 1 Element, SMD
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics HMQ2818-6R8 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 6.8UH 28A 2.86 MOHM
IND SMD 6.8UH ASSEMBLY CHOKE