Delta Electronics HMLQ25201B1R0MSR
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date2017-11-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics HMLQ25201B1R0MSR fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1UH 4A 41 MOHM SMD