Delta Electronics HCUVE9610-331
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3825
IHS
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics HCUVE9610-331 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 330NH 67A 0.15 MOHM