Delta Electronics HCUVE806412-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, SMD, 3125
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet1 pageIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics HCUVE806412-151 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 150NH 61A 0.18 MOHM