Delta Electronics HCUVE66-101
General Purpose Inductor, 0.1uH, 10%, 1 Element, SMD, 2120
IHS
Datasheet1 pageIl y a 5 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics HCUVE66-101 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 100NH 50A 0.2 MOHM SMD