Delta Electronics HCME1211F-900
General Purpose Inductor, 0.09uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
Fiches techniques et documents
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics HCME1211F-900 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 90NH 77A 0.125 MOHM
IND SMD 90NH ASSEMBLY CHOKE