Delta Electronics HCME0711F-151L
General Purpose Inductor, 0.15uH, 15%, 1 Element, SMD, 2826
IHS
Datasheet1 pageIl y a 4 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.02%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics HCME0711F-151L fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 150NH 76A 0.145 MOHM