Delta Electronics HCBS9610F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, SMD, 3825
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics HCBS9610F-121 fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 120NH 78A 0.145 MOHM