Delta Electronics CMLS136E4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLS136E4R7MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 4.7UH 15A 8.5 MOHM SMD
IND SMD 4.7UH MOLDING CHOKE