Delta Electronics CMLS135T1R0MS
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLS135T1R0MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1UH 26A 2.5 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH MOLDING CHOKE