Delta Electronics CMLE104T1R5MS
Fixed Ind 1.5UH 19A 3.6 Mohm SMD
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLE104T1R5MS fournies par ses distributeurs.
IND SMD 1.5UH MOLDING CHOKE