Delta Electronics CMLE063T100MS
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-69.66%
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLE063T100MS fournies par ses distributeurs.
ROHS3Compliant Active Tape & Reel (TR) Metal fixed air core inductor -55C~125C 100kHz 66mOhm Max 10muH
FIXED IND 10UH 4.2A 66 MOHM SMD