Delta Electronics CMLE051H1R5MS
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 2120
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLE051H1R5MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.5UH 6A 26 MOHM SMD
IND SMD 1.5UH MOLDING CHOKE