Delta Electronics CMLE041B2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1717
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLE041B2R2MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 2.2UH 3.7A 82OHM SMD