Delta Electronics CMLB136T680MS
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 8 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.94%
Introduction Date2017-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLB136T680MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 68UH 3A 140 MOHM SMD
IND SMD 68.0UH MOLDING CHOKE