Delta Electronics CMLB135T6R8MS
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date2020-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLB135T6R8MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 6.8UH 10A 15 MOHM SMD
IND SMD 6.8UH MOLDING CHOKE