Delta Electronics CMLB104T150MS
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4339
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date2018-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLB104T150MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 15UH 6.3A 45 MOHM SMD