Delta Electronics CMLB104T100MS
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4339
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.06%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLB104T100MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD