Delta Electronics CMLB063T3R3MS
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 2726
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLB063T3R3MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 3.3UH 7.2A 22MOHM SMD