Delta Electronics CMLB051H2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 2120
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Delta Electronics CMLB051H2R2MS fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 2.2UH 5.2A 35MOHM SMD